SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Champagnekylare 14325055
nr 1432 5055
Champagnekylare
På ställning, nysilver. Höjd: 60-85cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:13:44
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.